Grepolis Fan
Bine ai venit


Pentru a vizualiza anumite teme este necesar sa va inregistrati sau sa va conectati


Echipa Grepolis Fan

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

Grepolis Fan
Bine ai venit


Pentru a vizualiza anumite teme este necesar sa va inregistrati sau sa va conectati


Echipa Grepolis Fan
Grepolis Fan
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

THE BLACK PEARL & aliatii vs. JUST DO IT. & -ET-

3 participanți

In jos

THE BLACK PEARL & aliatii vs. JUST DO IT. & -ET- Empty THE BLACK PEARL & aliatii vs. JUST DO IT. & -ET-

Mesaj  Krishna Lun Ian 10, 2011 2:44 am

Pe lumea Gamma e un razboi prea cunoscut : THE BLACK PEARL & aliatii vs. JUST DO IT. & Knights of Honor .

Loc de discutii despre el si postarea de rapoarte.

* Fara off-topic.
Krishna
Krishna
Administrator

Mesaje : 99
Puncte : 5087
Data de inscriere : 04/01/2011
Varsta : 43
Localizare Localizare : Iasi

https://grepolisfan.forumgratuit.ro

Sus In jos

THE BLACK PEARL & aliatii vs. JUST DO IT. & -ET- Empty Re: THE BLACK PEARL & aliatii vs. JUST DO IT. & -ET-

Mesaj  Speedy Lun Mar 07, 2011 3:43 pm

Cred ca vor invinge THE BLACK PEARL deoarece mi se par mai bine asezati si organizati plus ca au jucatori cu experienta si cu foarte multe puncte..asa au si JUST DO IT dar totusi cred ca vor castiga THE BLACK PEARL king

Speedy
Administrator

Mesaje : 113
Puncte : 5026
Data de inscriere : 16/02/2011
Varsta : 38
Localizare Localizare : Iasi

Sus In jos

THE BLACK PEARL & aliatii vs. JUST DO IT. & -ET- Empty Re: THE BLACK PEARL & aliatii vs. JUST DO IT. & -ET-

Mesaj  SnOp Mier Mar 09, 2011 4:18 pm

Cred ca va invinge JUST DO IT. .cunosc multi membrii de acolo si chiar se pricep.in plus, multi dintre jucatorii buni din TBP au renuntat la serverul .ro,trecand pe cel englez.Black Pearl,conduce doar la puncte.JDI este mult peste la luptatori,desi are mai putini membrii.Oricum,acest razboi nu se va termina prea curand.Cel mai probabil cand va fi implementata versiunea 2.00 si pe gamma.

SnOp
Super Moderator

Mesaje : 51
Puncte : 4933
Data de inscriere : 10/01/2011

Sus In jos

THE BLACK PEARL & aliatii vs. JUST DO IT. & -ET- Empty Re: THE BLACK PEARL & aliatii vs. JUST DO IT. & -ET-

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum